Polović, Prosenik, Nuši i Matošin kao dio Nogometnog Središta Zagreb sudjelovale su na završnoj selektivnoj aktivnosti ZNS-a i Hrvatskog nogometnog saveza te zaigrale u utakmici odigranoj na igralištu NK HAŠK.

Nova je to potvrda odličnog rada Škole nogometa ŽNK Dinamo Zagreb s mladim nogometašicama i njihova odličnog učinka na travnjacima.